??

Default Image ShesBlej

??

Publikues:

flamur

Kategoria:

Tokë/Fusha dhe Farma

Lokacioni:

Dardanë

Telefoni:

049493452

Përshkrimi:

shitet toka ne fshatin meshin komuna kamenices per mw shum info kontako ne ne 049493452

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play