Akcion Nintendo Wii vetem 39 euro

Akcion Nintendo Wii vetem 39 euro

Publikues:

Egon Bogaj

Kategoria:

Gaming

Lokacioni:

Pejë

Telefoni:

+38349724207

Përshkrimi:

Egon Bogaj

Akcion Nintendo Wii vetem 39 euro
€39
Peja
Shitet Nintendo Wii ne gjendje perfekte, posedon gjystikin me non-chuck, timonin per gjystik, si dhe dy cd-ja njo Mario Cart me kerre dhe tjetra Keqera, gezoje femijen me kete super loje

Tel dhe Viber +38349724207
Transporti kudo ne Kosove

Shperndaje:

Cmimi:

39€

ShesBlej Google Play