Auto Pastrues Karboni

Auto Pastrues Karboni

Publikues:

Eco Hydrogen Albania

Kategoria:

Servis për Makina

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355693040020

Përshkrimi:

Për 60 minuta dhe pa c\’montime ju do te pastroni karbonin nga:
✅ Turbo ✅ Kataliti ✅ DPF\\ FAP
✅ Injektoret ✅ Valvulat etj …
✅ Diagnoztikimi FALAS!
Adresa jone: Tek Rr. Durresit ne krahe me Gjimnazin Qemal Stafa
perball Pasticeri Lika

 

30 $

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play