Banesë me qira te parku i qytetit📍

Banesë me qira te parku i qytetit📍

Publikues:

METI MORINA

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38344924900

Përshkrimi:

▪️te res.MIA, kati 2, me 70m2, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️1 dhome te gjumit
▪️banjo, dhe
▪️ballkon.
Për t’i parë te

Shperndaje:

Cmimi:

250€

loading...