Bordatrice

Default Image ShesBlej

Bordatrice

Publikues:

Dritan

Kategoria:

Makina dhe Vegla

Lokacioni:

Durrës

Telefoni:

+355695856930

Përshkrimi:

Bordatricja ndollet ne gjendje te shkelqyer per me teper kontaktoni ne numrin 0695856930

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play