Dhoma plazhi

Dhoma plazhi

Publikues:

Besniku

Kategoria:

Dhoma

Lokacioni:

Durrës

Telefoni:

+355684076723

Përshkrimi:

Kemi dhoma plazhi me kushte bashkekohore dhe komode.Dhomat ndodhen brenda nje kompleksi pallatesh ku qetesia dhe rehatia nuk do ju mungoje,uje dhe drita 24 / 7. per me shume info na kontaktoni ne nr 0684076723

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje