Dhome frigoriferike

Dhome frigoriferike

Publikues:

Ardiani

Kategoria:

Makina dhe vegla industriale

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355676681258

Përshkrimi:

Dhome frigoriferike permasa 2.3×2.8m e larte , pjeset perberese te gjitha inoksi me motorr te fuqishem dhe ne gjendje shume te mire
Motorr 3fazoesh .

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...