Dhome gjumi

Dhome gjumi

Publikues:

Elda Sh

Kategoria:

Dhoma

Lokacioni:

Gjakovë

Telefoni:

+38343840966

Përshkrimi:

Shitet dhoma e fjetjes me super kualitet ne gjendje perfekte!
Dhoma posedon shtratin me drita anash, dollapi me shina dhe hapsire te mjaftueshme brenda, pasqyrja me sirtare poshte saj..
Cmimi 550 €
Tel: +38343840966

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje