Dhome Gjumi e kompletuar me Dyshek Extra Aloevera , 2 Shtreter per Femij si dhe Komodin per TV

Default Image ShesBlej

Dhome Gjumi e kompletuar me Dyshek Extra Aloevera , 2 Shtreter per Femij si dhe Komodin per TV

Publikues:

avni

Kategoria:

Dhoma

Lokacioni:

Fushë Kosovë

Telefoni:

+38344614765

Përshkrimi:

te gjitha jan ne gjendje te rregullt qmimi 350 po i diskutushem shiten orgjent !

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje