Dollap me 4 kanate

Dollap me 4 kanate

Publikues:

Andi Josifi

Kategoria:

Mobilje/Paisje

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355699434321

Përshkrimi:

Shes dollap me 4 kanate ne gjendje shumm te mir 198 cm lartesi çka jep mundesin per tu futur ne dhom pa u çmontuar dhe 180 cm gjatesi çmimi: 2000 mij lek/nr con: 0699434321

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...