Fellne 15

Default Image ShesBlej

Fellne 15

Publikues:

Edi

Kategoria:

AutoPjese dhe Paisje

Lokacioni:

Gjakovë

Telefoni:

+38343910368

Përshkrimi:

Shes fellnet 185-65-15 me goma te reja te veres fellne jon shum shum te ruajtura

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play