Felne GAMAPARTS GOLF 5,Passat Touran 195/65R15 MICHELIN

Felne GAMAPARTS GOLF 5,Passat Touran 195/65R15 MICHELIN

Publikues:

Besnik Kërqeli

Kategoria:

AutoPjese dhe Paisje

Lokacioni:

Dardanë

Telefoni:

+37744281357

Përshkrimi:

Besnik Kërqeli

felne GAMAPARTS GOLF 5,Passat Touran 195/65R15 MICHELIN
€140
Kamenica, Kosovo
Shes felnet e sapoardhura nga Austria ne super gjendje me goma 195/65R15 Michelin mesatare per Golf 5,6,Passat Touran Sharan etj.
Qmimi fix
Info 044281357

Shperndaje:

Cmimi:

140€

ShesBlej Google Play