Friz me ngrirje te thelle

Default Image ShesBlej

Friz me ngrirje te thelle

Publikues:

Adriatik Nikqi

Kategoria:

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Lokacioni:

Pejë

Telefoni:

+38349440670

Përshkrimi:

Friz me ngrimje e thelle, i hapur dhe me mundesi te vendosjes se kapakeve. Frizi eshte ne gjendje te rregullt.
Dimenzionet 2,50x 0,90
I prodhuar ne Maqedoni
Qmimi sipas marrveshjes.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...