Shes Google Pixel

Shes Google Pixel

Publikues:

Tina Anisa Toni Hare

Kategoria:

ELEKTRONIKË

Lokacioni:

Ferizaj

Telefoni:

+37744114751

Përshkrimi:

Tina Anisa Toni Hare

Google Pixel
490€
Ferizaj
Shitet telefoni Google Pixel , 128 giga , 2 jav i perdorur , ne kuti me te gjitha paisjet percjellese , qmimi i volitshem.
Per informata mund te kontaktoni ne 044114751 si dhe ne Viber ose WhatsApp ne +37744114751

Shperndaje:

Cmimi:

490€

ShesBlej Google Play