Guri Punues

Guri Punues

Publikues:

Bajram

Kategoria:

Shërbime

Lokacioni:

Ferizaj

Telefoni:

+38344746498

Përshkrimi:

Guri Punues, Kryejm këto punë:
Mure me gur, gur natural ( gur lepenci gaqke etj) gur te gdhendur, Mur natyral dhe sbukurues per oborre, shtrojme rrasa, kamin, grill, furr, si dhe zbukurojme kopshte dhe oborre!
Gjithashtu sigurojme material si: Gur, Zall (rërë) Rrasa, tulla po ni ashtu edhe Dhe per oborre!
Ju mirepresim:
Tel: +37744746498 (viber)
‭. +377 45 25 41 62‬

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play