Iphon 6 128 giga full unlok gold perdort pa gritha

Iphon 6 128 giga full unlok gold perdort pa gritha

Publikues:

Blerim Zeqiri

Kategoria:

APPLE( Iphone )

Lokacioni:

Viti

Telefoni:

+37745584669

Përshkrimi:

Blerim Zeqiri

Iphon 6 128 giga full unlok gold perdort pa gritha
€250
Vitina
Shiten kta dy iphona 6 128 giga full unlok orginal perdort pa gritha si dhe 16 giga full unlok i bardh 220euro 045 584 669

Shperndaje:

Cmimi:

250€

ShesBlej Google Play