Iphone 6s 64 gb

Iphone 6s 64 gb

Publikues:

Ardıan Jahıu

Kategoria:

APPLE( Iphone )

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38349640743

Përshkrimi:

Teleefoni ne gjendje perfekte , pa asnje defekt , vjen me adapter , ndegjuse dhe fatroll.
Viberi +38649640743

Shperndaje:

Cmimi:

180€

ShesBlej Google Play