Jap banese me qira 4 dhomshe

Jap banese me qira 4 dhomshe

Publikues:

Ruzhdi Basha

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38344377450

Përshkrimi:

Banes me qira tri dhomshe te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati, e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe me ngrohje 24h, ka kete renditje:

–1 Dhoma e dites me kuzhine
– 3 Dhoma gjumi,
– Banjo
– Tarase

Mund te na kontaktoni ne kta numra
tel:
+37744 377 450

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play