Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare

Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare

Publikues:

Diar

Kategoria:

Shërbime

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38345286446

Përshkrimi:

Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare .Tendat jan ne Dimension 5×10-6×12 Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata viber +38345-286-446 vala 045-286-446
Thirr në qdo kohë 07:00-24:00

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play