Japim Lokalin.me Qira ne Mati 1 Prishtinë

Japim Lokalin.me Qira ne Mati 1 Prishtinë

Publikues:

Amir Prishtina

Kategoria:

Objekte të Huaja

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38643928168

Përshkrimi:

Amir Prishtina

Japim Lokalin.me Qira ne Mati 1 Prishtinë
€350
Pristina
Japim Lokalin me Qira ne Mati 1 Mbrapa Super Viva Lokali prej rruges kryesore esht 20 metra dhe balli i Lokalit shifet prej rruges Kryesore.
Lokali esht i pershatshum per qfar do Lamije të Biznesit . Lokali ka 55 metra Katror . Po ashtu Lokali ka Nxemjen Qendrore me Rrym .Per info tjera ne nr 045 876 940 Viber +386 43 928 168.

Qmimi 350 euro

Shperndaje:

Cmimi:

350€

ShesBlej Google Play