Jepet me qira ambjent biznesi

Jepet me qira ambjent biznesi

Publikues:

Ene95

Kategoria:

Objekte të Huaja

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355692244800

Përshkrimi:

Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen “Siri Kodra”.
Ambjenti aktualisht shfrytezohet si Zgare Korcare.Gjendja eshte shume e mire dhe ndodhet buze rruges kryesore cka e ben lehtesisht te aksesueshme.Eshte e pershtatsheme per biznes ose per zyre.Per me shume info ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e tel:0692244800.

Shperndaje:

Cmimi:

500€

ShesBlej Google Play