Jepet me qira kati i pare i nje vile, 3+1

Jepet me qira kati i pare i nje vile, 3+1

Publikues:

Ene95

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355692244800

Përshkrimi:

Jepet me qira apartament 3+1 tek Spitali Amerikan 2.Kati i pare i nje vile 3 kateshe me hyrje te vecante.Apartamenti jepet me qira i mobiluar.Eshte i shtruar me parket dhe arredim bashkekohor.Ka oborr dhe vendparkimi.Ndodhet vetem 20m nga rruga kryesore.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit:0692244800.

Shperndaje:

Cmimi:

30000€

ShesBlej Google Play