Kaldaje sobë

Kaldaje sobë

Publikues:

Keli

Kategoria:

Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355683844757

Përshkrimi:

Shes Sobe Kaldaje me dru te pa perdorur e ardhur nga jasht e shes per arsye mosperdorime super per 90 m katrore per me shume ne email ose 0683844757 sms ose watsup

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...