Laptop

Laptop

Publikues:

Kostandin Jani

Kategoria:

Laptopa

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355697420980

Përshkrimi:

Laptop shum funksional.Me fishat perkatese dhe shum praktik.Suporton USB dhe gjithcka tjeter.Shum pak i perdorur.

 

200 mij lek i diskutueshem

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play