Leshoj Banese me Qera

Leshoj Banese me Qera

Publikues:

Sadat Dauti

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Ferizaj

Telefoni:

+38344981761

Përshkrimi:

Sadat Dauti

Leshoj Banese me Qera
€250
Leshoj Banese me qera. Banesa gjindet ne kompleksin banesor Nderimi, afer stacionit Policor dhe Gjykates ne Ferizaj. Banesa eshte e mobiluar, ka siperfaqe 96 m2, me 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, depo, 2 ballkone, banjo dhe wc te ndara. Kompleksi posedon parkingje, ashensor, mirembajtje teknike dhe 24 ore sigurim. Çmimi i qeras eshte i negociueshem. Kontaktoni ne: 044 981 761 ose 044 209 893.

Shperndaje:

Cmimi:

250€

ShesBlej Google Play