Lokal me qera

Default Image ShesBlej

Lokal me qera

Publikues:

Liridon

Kategoria:

Makina dhe vegla industriale

Lokacioni:

Malishevë

Telefoni:

+41791976108

Përshkrimi:

Leshohet lokali me qera ne malishev i gatshem per biznes te interesuarit le te lajmrohen ne viber +41791976108

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...