MacBook Pro "Core i7" 15 inch Early 2013

MacBook Pro "Core i7" 15 inch Early 2013

Publikues:

Ardi Sulo

Kategoria:

Laptop / Notebook

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355695728922

Përshkrimi:

OKAZION Shitet MacBook Pro \”Core i7\” 15 Inch, early 2013.

Laptopi eshte ne gjendje perfekte. Shoqerohet me kase mbrojtese origjinale. Laptopi eshte me RETINA DISPLAY, 16Gb ram, core i7, 256 Gb M.2 shume i shpejte. Versioni i sistemit max osx Mojave, shoqeruar me programin e virtual machine per sistemin windows te integruar. Parametrat jane ideale per pune inxhinierike, design dhe montazh video.

Cmimi 950 euro i diskutueshem

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje