Mobilje

Mobilje

Publikues:

Fehmi

Kategoria:

Mobilje/Paisje

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38344112479

Përshkrimi:

Shes mobilje te perdorura dhe ate: Dy kreveta nje qoshe nje komod per tv ormanin e dhomes se gjumit kuzhina komplet me paisje percjellse tri dyer te dhomave oendit e koridorit ormani per kpuc dhe dollapat per vendosje te gjesendeve te tjera.Orendit ja ne gjendje shume te mire.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...