Moler

Moler

Publikues:

Tafa

Kategoria:

Dhoma

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38344903332

Përshkrimi:

OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ..
NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS..
KEMI NGJYRA TE KUALITETIT TE PREFERUARA PER DHOMA
OFROJMË KATALOGE NGJYRASH
MOB 044 903332
Viber +38344903332
.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje