Okazion

Okazion

Publikues:

Shpetimi

Kategoria:

Vila

Lokacioni:

Durrës

Telefoni:

+393401205206

Përshkrimi:

Objekt 4 Kate 15 dhoma cdo dhome me banjo dhe ballkon .dy apertamente nji ne Kate te pare dhe nji ne Kate ta kater.kati pare salle me guzhine .1000 mq ndertim ne zonen e plazhit Durres 300-400 mt nga deti. zona tek Adriatiku .okazion 400euro mq

0039/3401205206

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play