OKAZION!!!Shitet apartament 3+1, 111m2, Laprake

OKAZION!!!Shitet apartament 3+1, 111m2, Laprake

Publikues:

Ene95

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355692244800

Përshkrimi:

Shitet apartament 3+1 ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me punime shume cilesore, te mireadministruar dhe me ashensor.Ndodhet ne nje lagje te mireorganizuar dhe me te gjitha facilitetet afer.Apartamenti ka nje planimetri perfekte me hapesira te bollshme dhe te shfrytzueshme.Organizohet ne nje sallon te madh me gatim, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.Njeri prej tualeteve ka dalje ne ballkon kurse tjetri eshte i pajisur me dritare.Orientimi eshte Jug-Perendim cka e ben shtepine te ndicohet me drite natyrale gjate gjithe dites.Posedon certifikate pronesie.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit:0692244800.

Shperndaje:

Cmimi:

680€

ShesBlej Google Play