OKAZION!!!Shitet papafingo duplex 3+1, Laprake

Default Image ShesBlej

OKAZION!!!Shitet papafingo duplex 3+1, Laprake

Publikues:

Ene95

Kategoria:

Banesa

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355692244800

Përshkrimi:

Shitet papafingo duplex ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes.Papafingo ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati me punime shume cilesore, te mireadministruar dhe me ashensor.Ndodhet ne nje lagje me te gjitha facilitetet afer dhe te mireorganizuar.Apartamenti ka nje planimetri perfekte.Kati i pare organizohet ne nje sallon te madh me ballkon, nje korridor te bollshem qe lidh sallonin me dhomat e gjumit.Ne katin e pare ndodhen dhe dy dhomat e gjumit me shume drite dhe siperfaqe te bollshme dhe dy tualete, njeri prej te cileve ka dalje ne nje ballkon te vecante kurse tjetri eshte i pajisur me dritare.Ne katin e dyte ndodhet nje abjent tjeter qe mund te perdoret gjithashtu si ambjent ndenjeje.Ka nje pamje te mrekullueshme te Tiranes dhe ka gjithashtu dalje ne verande.Orientimi eshte Veri-Jug-Perendim cka e ben shtepine te ndricohet gjate gjithe dites me drite natyrale.Posedon certifikate pronesie.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit:0692244800.

Shperndaje:

Cmimi:

680€

ShesBlej Google Play