Orbitrek

Orbitrek

Publikues:

Eron

Kategoria:

Paisje sportive dhe aktivitete në natyrë

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38345905518

Përshkrimi:

Orbitrek nga zvicrra i pa perdorur
Per me shum viberi +37745905518

Shperndaje:

Cmimi:

140€

ShesBlej Google Play