Shes Aparati Professional Canon 7D

Shes Aparati Professional Canon 7D

Publikues:

sylejman

Kategoria:

Laptopa

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38345665952

Përshkrimi:

shitet aparati profesional Canon 7D si dhe LLaptopi HP i7 ne gjendje shum te mir te ri …. qmimi eshte 800 euro per te dyt vetem te interesuar serioz ju faliminderit mund te me kontaktoni ne keta numra 045665952 045475931

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play