Jap me qira Banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton ( Perball Santes )

Jap me qira Banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton ( Perball Santes )

Publikues:

S.S

Kategoria:

VENDBANIME

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38349341323

Përshkrimi:

Shes Banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton A2, Kati 8 ( Perball Santes ).

Banesa i ka : 75 metra Katror, Salloni, Kuzhina, 2 Dhoma Gjumi dhe Banjo dhe nje dhome te vogel ( Depo ).
Banesa eshte e Renovuar dhe Mobiluar me te gjitha paisjet Elektro- Shtepiake.
Ka 2 Sisteme te Nxemjes Qendrore ( Nxemje me Termokos dhe me Rryme ), gjithashtu ka edhe Klime.
Qmimi me Marreveshje
Kontakt : +383 49 341 323 ( Viber )

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje