Shes BMW 520d

Shes BMW 520d

Publikues:

Shefqet

Kategoria:

BMW

Lokacioni:

Pejë

Telefoni:

+37744208321

Përshkrimi:

BMW 520d, me pak kilometra e me tabela KS.

Diesel, 6 shpejtësi, frenat ABS, ACC / Air conditioning, shoferi Airbag & pasagjerëve, Traction Kontrollit, Kontrolli Elektronik i Stabilitetit, Dimming pamje e pasme pasqyrë, AUX dhe USB input, Bluetooth, stereo CD, dritaret e energjisë para dhe të pasme, pasqyra me energji elektrike rregullueshme dyer, Electric shofer rregullueshme elektrike pasagjer rregullueshme para , Cruise Control, bllokohet Remote, bord kompjuter, pa kyç, shërbim i plotë i mbajtur, ngrohje makinë, rrota LM, timon multifunksionale, Nyckelavstängningsbar Airbag, para Parking sensor & pasme, sensor shiut, timon hidraulik, Seat nxehjes, suedeze shitur, rrota Dimërore – dyfishtë plus të reja të rrotave të verës (Pirelli Cinturato p7), fenerët Xenon, temperatura jashtë,

Shperndaje:

Cmimi:

20950€

ShesBlej Google Play