Shes BMW C650GT

Shes BMW C650GT

Publikues:

Meriton Pllana

Kategoria:

Motoçikleta (mbi 50cc)

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38349711711

Përshkrimi:

Meriton Pllana

BMW C650GT
€6,700
Pristina
Shitet motori BMW C650GT, viti i prodhimit 2013. Posedon ulse me nxemje dhe timon me nxemje. Paisjet extra boxi, mbulese e kembve origjinal i bmw, 2 xhama mbrojts. Motori i ka te gjitha serviset me rregull (liber servisi). Para 1 muaji i eshte bere servisi dhe ka servis per 10mij km e ardheshme, po ashtu i eshte ndruar kaishi dhe rollerat brendi malossi kevllar. Per ata qe dojn me pa live, motori gjendet te shumten e kohes perball staconit policor 92, afer dyqanit te kepucve ELLE. Mirepres persona me eksperience ne vozitje sepse eshte 650cc. 049 711 711

Shperndaje:

Cmimi:

6700€

loading...