Shes dollapin me pasqyre

Shes dollapin me pasqyre

Publikues:

Zenun

Kategoria:

Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Lokacioni:

Ferizaj

Telefoni:

+38344171631

Përshkrimi:

Shes dollap me pasqyre
Dimensioni 1.80 x 1.20
Cmimi 80 euro
Per kontakt :044 171 631

Shperndaje:

Cmimi:

80€

loading...