Shes dy divane dhe nje kend

Shes dy divane dhe nje kend

Publikues:

Adem

Kategoria:

Mobilje/Paisje

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355692264971

Përshkrimi:

Shes dy divane te bardhe te blere tek Megateku 5000 leke te reja secili (ato qe jane ne foto) Si dhe nje kend ngjyre kafe me bezhe 15000 leke te reja.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play