Shes Gjenerator

Shes Gjenerator

Publikues:

Mergim

Kategoria:

Makina dhe vegla industriale

Lokacioni:

Pejë

Telefoni:

+37745501236

Përshkrimi:

Shes gjeneratorin firma Kipor ,osht pa zhurm ,10kw,dhez ne qels,rezervarin 15l (diesel) i mungon vetem bateria,kontakti viber

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...