Shes Huawei Ascend P10 perfekt si i ri

Shes Huawei Ascend P10 perfekt si i ri

Publikues:

Heronis Krasniqi

Kategoria:

Telefona

Lokacioni:

Prizren

Telefoni:

+38649332244

Përshkrimi:

Heronis Krasniqi

Huawei Ascend P10 perfekt si i ri
€375
Prizren
Huawei Ascend P10 perfekt i ri shum pak i perdort Tel : 044550955 dhe 049332244 Viber : +38649332244

Shperndaje:

Cmimi:

375€

ShesBlej Google Play