Shes iPhone 5

Shes iPhone 5

Publikues:

Gentrit Murati

Kategoria:

APPLE( Iphone )

Lokacioni:

Gjilan

Telefoni:

+37744771133

Përshkrimi:

Gentrit Murati

iPhone 5
€90
Gjilan
Ne shitje: iPhone 5 ne gjendje te shkelqyshme teknike dhe estetike (10/10).

Per me shume, kontakto nr.: 044 77 11 33.

Shperndaje:

Cmimi:

90€

ShesBlej Google Play