Shes iPhone 6s

Shes iPhone 6s

Publikues:

Armend Ulluri

Kategoria:

APPLE( Iphone )

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38349587073

Përshkrimi:

Armend Ulluri

Shes iPhone 6s. 16gb ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajten.
Qmimi 190 euro.
Nr kontaktues +38349587073

Shperndaje:

Cmimi:

190€

ShesBlej Google Play