Shes iPhone 7

Shes iPhone 7

Publikues:

Blendi Bajrami

Kategoria:

APPLE( Iphone )

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38343599676

Përshkrimi:

Blendi Bajrami

Iphone 7
€240
Pristina
Iphone 7 32gb ngjyra gold ngjendje t rregullt pa asnje defekt te mundshem me garancion
vjen me adapter fotroll dhe folixham
vetem thirrjet me numer i pranoj
043599676

Shperndaje:

Cmimi:

240€

ShesBlej Google Play