Shes Iphone 8

Shes Iphone 8

Publikues:

E111

Kategoria:

APPLE( Iphone )

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355672222033

Përshkrimi:

Shitet Iphone 8 ->64 giga.
Gold;rose
45000 leke

Iphone ka vetem pak muaj perdorim, dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play