Shes Kamion ne gjendje perfekte

Shes Kamion ne gjendje perfekte

Publikues:

Tir-Gratis

Kategoria:

Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Lokacioni:

Vushtrri

Telefoni:

+38344911671

Përshkrimi:

Kamioni eshte ne gjendje perfekte pa asnjelloj investimi,nuk eshte ne hipotek,nuk ka denime,eshte regjistrimi i pare ne Kosove,11 muaj regjistrim,te gjitha serviset e kryera ,2 akumulator te rinj, mundesi ndrrimi me ndonje Veture te vogel dhe çmimi eshte shum i volitshem

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

loading...