Shes Kamioncine

Shes Kamioncine

Publikues:

Xh.D

Kategoria:

Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355683316580

Përshkrimi:

Shes kamioncine, ne gjendje te mire teknike, nafte. Me taksa te paguara deri ne Prill 2019. Cmimi 200,000 leke te reja.

Shperndaje:

Cmimi:

Me Marrveshje

ShesBlej Google Play