Shes Komplet Divanesh

Shes Komplet Divanesh

Publikues:

Liljana

Kategoria:

Mobilje/Paisje

Lokacioni:

Tiranë

Telefoni:

+355693896483

Përshkrimi:

Shes Komplet Divanesh ne gjendje shume te mire. Seti perfshin nje divan me 3 vende, nje me 2 vende dhe 2 kulltuk sic mund ti shikoni dhe ne foto. Te interesuarit lutem te me kontaktojne ne nr cel postuar ne njoftim ose nepermjet whatssapp.

Shperndaje:

Cmimi:

400€

ShesBlej Google Play