Shes Kontejnerat

Shes Kontejnerat

Publikues:

Avni Sejdiu

Kategoria:

Makina dhe Vegla

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+37744276807

Përshkrimi:

shes kta dy kontejnera: 1.i gjelberti per banim + e ka banjon komplet(tush wc llavabo),me instalim rryme,me klim,2.5×6 metra,qmimi 1900€. 2. i bardhi ne gjendje te mire me klim me instalim 2.5×6 metra qmimi 1300€,qe merren te dyt qmimi osht ma i mire,mund te me kontaktoni edhe ne viber.

Shperndaje:

Cmimi:

€1,900€

ShesBlej Google Play