Shes Makin per paketimin e sheqerit

Shes Makin per paketimin e sheqerit

Publikues:

Robert Thaqi‎

Kategoria:

Makina dhe vegla industriale

Lokacioni:

Prishtinë

Telefoni:

+38649158933

Përshkrimi:

Robert Thaqi‎

makin per paketimin e sheqerit
€3,750
Pristina
Urgjent Shes makinen per paketimin e sheqeri superpak made in italy ka dy dalje te sheqrit hargjon rrym shum pak per me shum mund te na shkruani ne chat apo viber +38649158933 boj ndrrim me vetur pres blers serioz

Shperndaje:

Cmimi:

3750€

loading...